KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17025058
nr 1702 5058
Gert Aspelin
(f. 1944), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 80/320, daterad 1975, "Gulliver". Bildmått: 42x30 cm, yttermått inklusive ram: 59x46 cm
Gert Aspelin, svensk målare och grafiker född 1944 i Göteborg.
Utrop:
500 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:03:31
Gert Aspelin
Läs mer om Gert Aspelin
Gert Aspelin
Läs mer om Gert Aspelin
nr 1702 5058
Gert Aspelin
(f. 1944), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 19 maj 2025 |
Gert Aspelin